Mimar Cami Isıtma - Halı Altı Isıtma Sistemleri

Elektrikli Halı Altı Isıtıcı

Elektrikli karbon film halı altı ısıtıcılar düşük elektrik tüketimi ve uygun fiyatıyla son zamanların en çok tercih edilen ürünü haline gelmiştir.

Elektrikli Halı Altı Isıtıcı Halı Altı ISıtma

Karbon film ısıtıma sistemleri günümüzde artık en çok tercih edilen ısıtma ürünü olmuştur. Elektrikli halı altı ısıtıcı sistemleri gelişen teknolojiyle birlikte ve düşük enerji tüketimi karbon film halı altı ısıtıcıları haliyle tercih sebebi yapmaktadır. Halı altı ısıtma sistemlerin de sıkça tercih edilmesinin sebebi düşük elektrik tüketimi ve uygun fiyatlı olmasıdır. Halı altı ısıtıcılar zemine serildiğinde halının altından görünmediği için odanın veya kullanılan alanın estediğini bozmaz. Halı altı ısıtıcılar kurulumu çok basittir; Halınızı kaldırıp size gönderilen rulo açarak halının altına seriyorsunuz ve halıyı üzerine tekrar serdikten sonra elektrik prizine fişini takıp çalıştırıyorsunuz yapacağınız bütün işlem bu onun dışında eksra olarak termostat kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz aksi halde kullandığınız halı altı ısıtıcı uzun süreli ve sürekli çalışmaya uygun olmadığından ısıtma da deformeler olacak ve ürün belirli bir süre sonra arızalanacaktır. Daha uzun ömürlü bir kullanım için termostatlı ve ya zaman ayarlı prizle kullanılmanılıdır bunların hiç birini kullanmaz iseniz ürün garanti kapsamına girmeyecektir. 

Halı altı ısıtma siparişi ve bilgi için bizi aşağıdaki telefon numaralarımızdan arayabilirisiniz. 

0422 606 06 57 

0532 545 59 90

Halı Altı Isıtıcı

Halı Altı Isıtıcı / Editör

Tüm Yazıları

Evler İçin Halı Altı Isıtıcı

Karbon film ısıtıma sistemleri günümüzde artık en çok tercih edilen ısıtma ürünü olmuştur. Elektrikli halı altı ısıtıcı sistemleri gelişen teknolojiyle birlikte ve düşük enerji tüketimi karbon film halı altı ısıtıcıları haliyle tercih sebebi yapmaktadır. Halı altı ısıtma sistemlerin de sıkça tercih edilmesinin sebebi düşük elektrik tüketimi ve uygun fiyatlı olmasıdır. Halı altı ısıtıcılar zemine serildiğinde halının altından görünmediği için odanın veya kullanılan alanın estediğini bozmaz. 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Tasarım ve Yazılım: cami ısıtma